Motogarda.cz | oficiální stránky klubu Motogarda

Začalo to jedním krásným jarním dnem, když si jeden nejmenovaný z nás koupil svoji první opravdu velikou a krásnou motorku.

Samotného ho jezdit nebavilo a tak začal svým nejbližším kamarádům stroj půjčovat ze slovy „ kup si to taky vole, budeme jezdit spolu“ Většinou jsme však byli bez potřebného oprávnění, ale tahle krása s úžasným hlubokým zvukem motoru nás dostala. Postupně jsme si v rámci možností koupili motorky a pak udělali i ty papíry (zajímavé je pořadí těchto událostí, že?).

Další nejmenovaný z nás, který měl spoustu času – páč stejně nic kloudného nedělá :-) začal organizovat naše první vyjížďky. Ze třech motorek bylo najednou pět a přidávali se další. Nikdo z nás netušil, kolik motorek je mezi lidmi se kterými se v tomto malém městě často potkáváme ať už někde u pivka, na benzínce nebo se známe jen tak od vidění. V každém případě jsme se tímto způsobem dali dohromady a zrodila se tahle parta lidí, která si dnes říká Motogarda.28.4. ŽEHNÁNÍ MOTOREK, SILNIC A MOTORKÁŘSKÝCH AKCÍ VE ŠVÁBENICÍCH

Posted by petrb29 on Neděle, Duben 22nd, 2012

http://www.motorkari.cz/detail-akce/?aid=5098

Kategorie: 1) Informace o akcích.

    • Most Discussed